آیا به یک طلاق غیرتوافقی فکر می کنید؟

وکلای طلاق غیر توافقی واقعیت این است که کار همه طلاق ها به صورت دوستانه به پایان نمی رسد، و بیشتر طلاق ها در کانادا در واقع به حمایت یک وکیل و یک روند قانونی برای حل مسائل کلیدی نیاز دارند. اگر فکر می کنید ممکن است نتوانید با همسرتان در مورد تمام مسائل مهم در فسخ ازدواج، مانند حضانت فرزند، یا تقسیم اموال و بدهی زناشویی به توافق برسید، ما می توانیم کمک کنیم. وکلای خانواده Pax Law در رسیدگی به طلاق های غیرتوافقی با همدلی متخصص هستند و در عین حال منافع شما و سایر فرزندان را در اولویت قرار می دهند.

ما تجربه و دانشی داریم که شما را در تمام مراحل طلاق راهنمایی می کنیم و به شما کمک می کنیم تا به بهترین نتیجه ممکن برسید. ما اینجا هستیم تا در هر مرحله از شما حمایت کنیم.

برای تعیین وقت مشاوره همین امروز با ما تماس بگیرید!

 سوالات متداول

طلاق غیر توافقی در بریتیش کلمبیا چقدر طول می کشد؟

طلاق می تواند توافقی یا غیرتوافقی باشد. طلاق های توافقی طلاق هایی هستند که زوجین فرزندی ندارند و یا در صورت داشتن فرزند، توافق نامه جدایی کاملاً اجرا شده را تنظیم کرده اند. طلاق های غیرتوافقی می تواند حدود 6 ماه طول بکشد و هیچ محدودیت زمانی برای طلاق های مورد بحث وجود ندارد به این معنی که حل شدن آنها ممکن است سال ها طول بکشد

هزینه طلاق غیرتوافقی در کانادا چقدر است؟

هزینه طلاق های غیرتوافقی به صورت ساعتی است و در دفتر حقوقی ما بسته به وکیلی که انتخاب می کنید، هزینه ساعتی می تواند بین 300 تا 400 دلار باشد.

چگونه می توانم یک طلاق غیرتوافقی در بریتیش کلمبیا ثبت کنم؟

اگر زمان زیادی برای تحقیق ندارید، پیشنهاد نمی کنیم خودتان برای طلاق غیرتوافقی اقدام کنید. طلاق های مورد بحث در دادگاه عالی بریتیش کلمبیا مورد رسیدگی قرار می گیرند و فرآیندهای مربوط به آن پیچیده است. شما باید اسناد قانونی مانند اعلامیه ادعای خانواده یا پاسخ به اعلامیه ادعای خانواده را آماده کنید، مراحل کشف را طی کنید، از جمله افشای اسناد و انجام بررسی برای کشف، در صورت لزوم از دادگاه درخواست رای و احتمالاً دادگاه را برگزار کنیدکنید. قبل از اینکه حکم طلاق خود را دریافت کنید.

طلاق غیرتوافقی در کانادا چقدر طول می کشد؟

حداکثر طول زمانی وجود ندارد. بسته به پیچیدگی پرونده شما، میزان همکاری طرف مقابل و میزان شلوغی دفتر ثبت دادگاه محلی شما، ممکن است یک سال تا یک دهه طول بکشد تا حکم طلاق نهایی شما صادر شود.

چه کسی هزینه طلاق را پرداخت می کند؟

معمولاً هر یک از طرفین طلاق حق الوکاله خود را پرداخت می کنند. سایر هزینه‌ها، مانند هزینه‌های تشکیل پرونده در دادگاه، می‌تواند بین دو طرف تقسیم شود یا توسط یکی پرداخت شود.

چه کسی هزینه طلاق را در کانادا پرداخت می کند؟

معمولاً هر یک از طرفین طلاق هزینه وکالت خود را پرداخت می کنند. هنگامی که هزینه های دیگری متحمل می شود، می تواند بین دو طرف تقسیم شود یا توسط یک طرف پرداخت شود.

در طلاق غیرتوافقی چه اتفاقی می افتد؟

طلاق غیرتوافقی زمانی است که دو طرف نمی توانند در مورد مسائلی که باید تصمیم گیری شود، مانند زمان والدین، ترتیبات والدینی، تقسیم دارایی ها و بدهی ها و حمایت از همسر، توافق کنند. در چنین حالتی، طرفین باید به دادگاه عالی یک استان (دادگاه عالی بریتیش کلمبیا در بریتیش کلمبیا) مراجعه کنند تا قاضی در مورد موارد اختلاف بین آنها تصمیم گیری کند.

اگر یک نفر طلاق نگیرد چه اتفاقی می افتد؟

در کانادا، قانون طلاق به هر یک از طرفین ازدواج اجازه می دهد پس از یک سال جدایی، تقاضای طلاق کنند. هیچ راهی برای مجبور کردن کسی به ماندن در ازدواج با همسرش وجود ندارد.

اگر همسر از طلاق امتناع کند چه می شود؟

در کانادا برای گرفتن حکم طلاق نیازی به رضایت یا کمک همسرتان ندارید. شما می توانید به طور مستقل روند دادگاه طلاق را آغاز کرده و حکم طلاق را دریافت کنید، حتی اگر همسرتان در آن شرکت نداشته باشد. به این می گویند اخذ دستور بدون دفاع در یک دادرسی خانوادگی

Call Us Now
WhatsApp