اختلافات تجاری

امروز با یک وکیل دعاوی تجاری مشورت کنید


  • ارزیابی حقوق و مسئولیت های قانونی شما
  • مشاوره در مورد حل و فصل اختلاف شما
  • کمک در مذاکره برای حل و فصل اختلاف
  • دعوی قضایی

قراردادهای تجاری

از یک وکیل بخواهید که قرارداد تجاری شما را پیش نویس، بازنگری یا بررسی کند.


  • قراردادهای خدمات
  • توافق نامه های کاری، قراردادهای تجاری، اجاره نامه های تجاری
  • قراردادهای مشارکت و سرمایه گذاری مشترک

حقوق تجارت

وکلای تجاری به کسب و کارها و صاحبان آنها در زمینه مسائل حقوقی که در طول کسب و کارشان پیش می آید کمک می کنند. یک وکیل تجاری می تواند به مشتریان در قراردادها، اختلافات و سازماندهی تجاری آنها کمک کند.
اگر در طول کسب و کار خود با مشکل حقوقی مواجه شده اید و به کمک حقوقی نیاز دارید، همین امروز با Pax Law تماس بگیرید.

وکلای متخصص در اجاره تجاری

یکی از اولین گام ها در راه اندازی یک کسب و کار جدید، تصمیم گیری در مورد مکان مناسب برای شرکت است. هنگام تصمیم گیری در مورد مناسب بودن یک ملک تجاری برای نیازهای شما باید عوامل زیر را در نظر بگیرید. شما باید خود ملک، شرایط قرارداد اجاره تجاری پیشنهاد شده توسط مالک، محدودیت های قانونی در استفاده از ملک (منطقه بندی شهرداری)، و تاثیر موقعیت ملک بر اخذ مجوزهایی را که ممکن است برای شروع کار خود نیاز داشته باشید، ارزیابی کنید. ، مانند مجوز لیکور.
در شرکت Pax Law ، وکلای ما می‌توانند با بررسی شرایط اجاره، بررسی و توضیح هرگونه محدودیت منطقه‌بندی در مکان پیشنهادی شما، و کمک به شما در هر فرآیند قانونی مجوز، به شما در اجاره املاک تجاری شما کمک کنند. همین امروز با Pax Law تماس بگیرید!

وکلای متخصص در قراردادها و توافق نامه های تجاری

اگر در حال عقد قرارداد تجاری از جمله قراردادهای اجاره تجهیزات، قراردادهای خدمات، قراردادهای خرید و فروش کالا یا قراردادهای ساخت و ساز هستید، به یک وکیل مورد اعتماد و آگاه در کنار خود نیاز دارید تا از شما در برابر خطرات تجارت محافظت کند. وکلای تجاری می توانند به شما کمک کنند تا در مورد شرایط هر قراردادی مذاکره کنید و می توانند قراردادهایی را تنظیم کنند که این شرایط را به سودمندترین روش برای شما رسمیت ببخشند.
اگر به فکر عقد قرارداد هستید و از جزئیات حقوقی مطمئن نیستید، اکیداً توصیه می کنیم همین امروز با یکی از وکلای ما مشورت کنید.

سوالات متداول

قانون تجارت چیست؟

حقوق تجارت مقوله‌ای از حقوقی است که به روابط حقوقی بنگاه‌ها با یکدیگر، قراردادهای تجاری و جنبه‌های حقوقی شروع و راه‌اندازی یک تجارت می‌پردازد.

وکیل تجاری چه می کند؟

وکلای تجاری به مشتریان خود در جنبه حقوقی شروع و راه اندازی یک تجارت کمک می کنند. آنها می توانند در قراردادهای تجاری، اجاره نامه های تجاری و اختلافات تجاری کمک کنند. به عنوان مثال، یک وکیل تجاری می تواند به موکلان خود در مذاکره برای یک قرارداد، پیش نویس قرارداد یا حل اختلافات با شرکای تجاری خود کمک کند.

تفاوت بین وکیل شرکتی و وکیل تجاری چیست؟

یک وکیل شرکتی به شرکت ها در زمینه حاکمیت قانونی و نیازهای مدیریت کمک می کند. یک وکیل تجاری به مشتریان خود در مورد توافق نامه ها و مشاوره حقوقی که برای انجام تجارت به آنها نیاز دارند کمک می کند.

برخی از مسائل حقوقی رایج در حقوق تجارت چیست؟

موضوعات رایج حقوق تجارت شامل مذاکره، تنظیم و بررسی قراردادهای حقوقی، رسیدگی به مسائل حقوقی پیرامون اجاره های تجاری و اختلافات بین شرکای تجاری است.

سه ساختار مالکیت رایج برای یک کسب و کار کدامند؟

  1. شرکت سهامی: شرکت ها اشخاص حقوقی جدا از صاحبان و روسایشان هستند. خود شرکت ها تشکیل پرونده می دهند و مالیات می پردازند.
  2. تضامنی: شرکت های تضامنی اشخاص حقوقی هستند که زمانی تشکیل می شوند که چندین شخص حقوقی دیگر (اشخاص حقوقی می توانند افراد یا شرکت های بزرگ باشند) با هم برای انجام تجارت شراکت ایجاد می کنند.
  3. مالکیت انحصاری: شرکت انفرادی کسب و کاری است که توسط یک فرد واحد اداره می شود. افراد دارایی خود را از امور مالی کسب و کار جدا نمی کنند.
Call Us Now
WhatsApp