تأسیس شرکت در بریتیش کلمبیا فرآیند ثبت شرکت به عنوان یک شخص حقوقی جداگانه در این ایالت است. تأسیس گامی حیاتی برای هر کسب و کاری است که به دنبال تثبیت خود به عنوان یک نهاد حقوقی مجزا از صاحبان و گردانندگان آن است. تأسیس کسب و کار شما مزایای مختلفی دارد، مانند محدود کردن مسئولیت مالکان در قبال تعهدات کسب و کار و اجازه دادن به کسب و کار برای وصول راحت تر وجوه.

در مورد تأسیس شرکت در بریتیش کلمبیا سوالی دارید؟ وقت مشاوره بگیرید

با این وجود، تأسیس شرکت مستلزم مراحل قانونی خاصی است. این می تواند یک فرآیند دلهره آور باشد که نیازمند توجه به جزئیات، دانش قوانین شرکتی و دانش حقوقی است. Pax Law Corporation  می تواند به شما در خدمات جامع تأسیس شرکت کمک کند تا مطمئن شوید کسب و کار شما در بریتیش کلمبیا مطابق با تمام الزامات حقوقی قانون شرکت های تجاری ثبت شده است.

خدمات ما در زمینه تأسیس شرکت در بریتیش کلمبیا تجربه ای بی دردسر را برای صاحبان مشاغلی که به دنبال ثبت مشاغل خود هستند ارائه می دهد. این خدمت برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد هر مشتری طراحی شده است و تمام بخش‌های فرآیند تأسیس، از جمله آماده‌سازی اسناد قانونی، ثبت اسناد در اداره ثبت شرکت بریتیش کلمبیا، و آماده‌سازی اسناد پس از تأسیس شرکت را پوشش می‌دهد.

خدمات ثبت شرکت  Pax Law شامل تمام مراحل زیر است:

خدمات  Pax Law  در زمینه تأسیس شرکت در بریتیش کلمبیا

برای تعیین ساختار شرکتی مناسب برای کسب و کار خود با وکیل تجاری ما مشورت کنید.

درخواست و دریافت رزرو نام برای شرکت شما.

درخواست و دریافت هر گونه تاییدیه نظارتی که برای ایجاد یک شرکت حرفه ای (در صورت وجود) نیاز دارید.

تهیه کلیه اسناد قبل از تاسیس، از جمله پیش نویس اساسنامه شرکت که ساختار شرکتی مورد نظر شما را منعکس می کند.

ثبت شرکت با ثبت اسناد مورد نیاز در اداره ثبت شرکت در بریتیش کلمبیا

مراحل پس از ثبت، مانند تهیه دفترچه سوابق شرکت، تصمیمات مورد نیاز سهامداران و روسا، ثبت مرکزی اوراق بهادار و گواهی سهام.

ایفای نقش به عنوان  دفتر ثبت سوابق شرکت به مدت یک سال بلافاصله پس از تأسیس (بدون هزینه اضافی).

خدمات تأسیس Pax Law  برای مشاغل کوچک و کارآفرینانی که به دنبال ایجاد مشاغل خود به عنوان اشخاص حقوقی هستند، طراحی شده است. ما مشاوره و راهنمایی حقوقی شخصی را به مشتریان در طول فرآیند شرکت ارائه می دهیم و مطمئن می شویم که آنها از الزامات قانونی و مراحل مربوطه مطلع هستند. این شامل مشاوره در مورد ساختار شرکتی است که به بهترین وجه برای کسب و کار آنها مناسب است، تعداد سهامداران مورد نیاز، و قدم های مختلفی است که می توانید پس از تأسیس شرکت بردارید انجام دهید.

به اطلاعات بیشتر در مورد تأسیس شرکت نیاز دارید؟ توضیحات ما را بخوانید!

علاوه بر این، ما موافقت خواهیم کرد که به‌مدت یک سال پس از تاریخ ثبت، برای دفتر ثبت سوابق شرکت شما به‌صورت رایگان اقدام کنیم.

ما در تلاش هستیم تا فرآیند تأسیس را تا حد امکان برای مشتریان خود روان و ساده کنیم. ما متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا هستیم که کارآمد، مقرون به صرفه و متناسب با نیازهای منحصر به فرد هر مشتری باشد.

شما می توانید برای درخواست تأسیس شرکت در بریتیش کلمبیا، قرارداد پیش پرداخت حق الوکاله را در زیر آمده تکمیل و امضا کنید.

قرارداد پیش پرداخت حق الوکاله تأسیس شرکت

نام موسس *

نام

  نام خانوادگی

ایمیل موسس *

آدرس مؤسس *

  آدرس خط 1

  آدرس خط 2

  شهر

  ایالت / استان / منطقه

  کد پستی

کشور

شماره تلفن موسس *

خدمات درخواستی *

• تأسیس شرکت با شماره – 1,359.00 دلار

• تأسیس شرکت با رزرو نام معمولی – 1,390.50 دلار

• تأسیس شرکت با رزرو فوری نام – 1490.50 دلار

انتخاب نام برای شرکت شما

انتخاب نام دوم برای شرکت شما

انتخاب نام سوم برای شرکت شما

شرایط ارائه خدمات حقوقی

ما در رابطه با موضوع ایجاد یک شرکت  در بریتیش کلمبیا، با رعایت شرایط مندرج در این نامه اقدام می کنیم.

برای اینکه بتوانیم وظایف خود را به عنوان مشاور حقوقی شما به درستی انجام دهیم، لازم است تمام حقایق مربوطه را در اختیار ما قرار دهید و با ما کاملاً صادق باشید. ما فقط در صورتی می توانیم به درستی  نماینده شما باشیم که کاملاً مطلع باشیم. اگرچه انتظار هیچ مشکلی را نداریم، لطفاً توجه داشته باشید که در صورت تضاد منافع نمی‌توانیم به نمایندگی شما ادامه دهیم. ما برای رسیدن به نتیجه دلخواهتان با شما همکاری خواهیم کرد. با این حال، ما نمی توانیم تضمین کنیم که نتیجه دلخواه شما در واقع به دست خواهد آمد. برای اینکه ما در جهت نتیجه دلخواه شما تلاش کنیم، لازم است که شما به شرایط مندرج در این قرارداد پایبند باشید.

شما باید ، دو قطعه کارت شناسایی صادر شده توسط دولت طبق رویه‌های شناسایی و تأیید مشتری انجمن حقوقی بریتیش کلمبیا را به ما ارائه دهید.

ما انتظار داریم که اکثر کارها توسط وکیل تجاری شرکت Pax Law ، امیر قربانی انجام یا نظارت شود، با این حال، ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که یک دستیار، وکیل، دانشجوی ثبت نام شده را تعیین کنیم یا خدمات یک وکیل یا محقق خارجی را برای انجام این کار در نظر بگیریم، در صورتی که به نظر ما ضروری یا مطلوب باشد.

هزینه ارائه خدمات شرکت ما عبارت است از:

1. 900 دلار + مالیات متعلقه به هزینه های قانونی (1008 دلار).

2. هزینه رزرو نام، در صورت وجود:

1. 31.5 دلار برای گرفتن یک رزرو نام معمولی.

2. 131.5 دلار برای رزرو نام فوری.

3. هزینه ای که توسط اداره ثبت بریتیش کلمبیا برای تأسیس یک شرکت دریافت می شود: 351 دلار.

مجموع: 1390.5 دلار یا 1490.5 دلار، بسته به نام رزرو شده.

ما فقط پس از دریافت مبلغ پیش پرداخت برای سرویس درخواستی شما، کار بر روی پرونده شما را آغاز خواهیم کرد.

این قرارداد تعهدات قانونی مهمی را ایجاد می کند. توصیه می‌کنیم قبل از امضای این قرارداد پیش پرداخت، تا آنجایی که لازم می‌دانید زمان بگذارید تا آن را به دقت بررسی کنید، با افرادی که به قضاوت و تجربه‌شان اعتماد دارید، بحث کنید و در صورت مناسب بودن مشاوره حقوقی مستقل، آن را توسط مشاور حقوقی بررسی کنید.

شما همیشه می توانید مشاوران حقوقی را تغییر دهید و وکیل یا شرکت حقوقی دیگری را استخدام کنید تا برای شما اقدام کند.

اگر از مشاور حقوقی دیگری استفاده می کنید، این مسئولیت شماست که مطمئن شوید صورتحساب های ما پرداخت شده اند. اگر این کار را نکنید ما این حق را خواهیم داشت که پرونده تان را به وکیل جدید ارسال نکنیم.

شما این حق را دارید که استفاده از خدمات ما را پس از اخطار کتبی به شرکت Pax Law خاتمه دهید. با توجه به تعهدات ما در قبال شما برای حفظ استانداردهای مناسب رفتار حرفه ای، ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که خدمات خود را به دلایل خوبی که شامل موارد زیر است، اما محدود به موارد زیر نیست، خاتمه دهیم:

1. اگر در هر درخواست منطقی با ما همکاری نکنید.

2. اگر بین ما و شما از دست دادن اعتماد به شکل جدی وجود داشته باشد.

3. اگر ادامه عمل ما غیراخلاقی یا غیرعملی باشد.

4. اگر حق الوکاله  ما پرداخت نشده باشد. یا

5. اگر نتوانید حساب های ما را هنگام ارائه پرداخت کنید.

ما حق انصراف را به عنوان مشاور حقوقی شما برای خود محفوظ می داریم. می‌دانید که در صورت انصراف، ممکن است نیاز به استخدام وکیل جدید داشته باشید.

ما سعی خواهیم کرد در اسرع وقت پیام های تلفنی شما را جواب دهیم یا به ایمیل ها یا نامه های شما پاسخ دهیم، اما همیشه نمی توانیم این کار را در همان روزی که آنها را ارسال کردید انجام دهیم. ما اغلب در دادگاه به نمایندگی از مشتریان حضور داریم. ما زمان خود را در آن دوره به آن مشتری اختصاص می دهیم و تنها توانایی محدودی برای پاسخ به پیام های تلفنی سایر مشتریان یا پاسخ به ایمیل ها یا نامه های آنها داریم.

لطفاً توجه داشته باشید که شرکت ما از فضای ابری برای سیستم نگهداری و مدیریت فایل استفاده می‌کند و ممکن است اطلاعات شما در فضای ابری ذخیره شود.

اگر موارد فوق را قابل قبول می دانید، لطفاً این توافقنامه را در محل ذکر شده در زیر امضا کنید.

Call Us Now
WhatsApp