جشنواره تابستانی ۲۰۲۴ همراه با تخفیف‌های ویژه – اطلاعیه اول تیر ماه 

توصیه نامه های روی گوگل

تاریخچه

دفتر وکالت پکس-لا یک شرکت حقوقی با خدمات کامل در شهر نورث ونکوور استان بریتیش کلمبیا می باشد. “پکس” یک کلمه لاتین به معنای “صلح” است. پکس-رومانا دوره صلح و رفاه در امپراتوری روم بود که با سلطنت امپراتور سزار آگوستوس شروع شد و با سلطنت امپراتور سزار مارکوس اورلیوس آنتونینوس آگوستوس پایان یافت. تجارت در طول دوره پکس-رومانا در سرتاسر دریای مدیترانه رونق گرفت و ثروت روم به طور قابل توجهی افزایش یافت. ما نام پکس را برای شرکت خود انتخاب کردیم، به این امید که موکلین ما همانگونه که شهروندان رومی تحت پکس-رومانا به موفقیت و ثروت رسیدند، موکلین ما نیز از طریق تلاش های ما بهره مند شدند، سود ببرند.

چرا دفتر وکالت پکس-لا؟

ما به شما و دقدقه های شما گوش می دهیم تا نگرانی ها و معضلات شما را درک کنیم. ما گزینه های متعددی را در اختیار شما قرار می دهیم و پیامدهای هر گزینه را بررسی می کنیم. با توجه به موقعیت شما و نتیجه مطلوب شما، وکلای دادگستری و مشاورین مهاجرت ما بهترین انتخاب را به شما توصیه می کنند. پکس یک دفتر وکالت و یک شرکت حقوقی موکل-محور، دارای رتبه برتر و موثر در شهر ونکوور است. ما متعهد به ارائه خدمات حقوقی با کیفیت بالا برای حمایت از موکلین خود به کارآمدترین شکل ممکن هستیم. ما به موکلین محترممان در امور تجاری، دعاوی مدنی، دفاع کیفری، قانون خانواده، انتقال املاک، تنظیم وصیت نامه، قانون املاک و قانون مهاجرت و پناهندگی کمک می کنیم. وکلای دادگستری مجرب ما مشاوره حقوقی قابل اعتماد با هزینه های مناسب ارائه می دهند. شما می توانید به ما اعتماد کنید تا با تخصص شما به پرونده شما رسیدگی کنیم.

چنانچه اقدام شما برای ویزای کانادا نا موفق بوده، به اصطلاح ریجکت یا رفیوز شده، وکلای دادگستری دفتر پکس-لا با مدیریت آقای دکتر ثمین مرتضوی می تواند به شما کمک کنند. آقای دکتر ثمین مرتضوی از سال 2018 میلادی همکاری خود را با آقای علیرضا حق جو، مشاور رسمی مهاجرت کانادا شروع کرد و از آن پس این دو بزرگوار به همراه تیم پکس-لا به هزاران متقاضی ویزای کانادا در رفع ریجکتی ویزا کمک کرده اند. دفتر وکالت پکس-لا همواره به عنوان یک دفتر وکالت پیشرو در رفع ریجکتی انواع ویزا های موقت و دایم کانادا زبانزد عام و خاص بوده. وکلای دادگستری این دفتر ده ها رای وحده رویه دادگاهی ایجاد کرده که وکلای ایرانی و کانادایی متعددی جهت دفاع از موکلین خود به این آرا اشاره می کنند که مهمترین آن رای دعوای آقای آقا علیخانی علیه وزیر مهاجرت کانادا می باشد.

دفتر وکالت پکس-لا کجاست؟

دفتر اصلی ما واقع در شهر نورث ونکوور و منطقه ی لانزدیل مرکزی، در واحد 233، پلاک 1433 خیابان لانزدیل، استان بریتیش کلمبیا، کانادا V7M 2H9 می باشد.

فرم ارزیابی شرایط برای مهاجرت

Click or drag a file to this area to upload.
Click or drag a file to this area to upload.
Call Us Now
WhatsApp