آیا به دنبال مهاجرت به کانادا تحت برنامه تجارت ماهر فدرال (FSTP) هستید؟

برنامه کارگران ماهر فدرال (FSWP) به شما این امکان را می دهد که در صورت داشتن حداقل شرایط برای تجربه کاری مستلزم مهارت، توانایی زبان و تحصیلات، برای اقامت دائم کانادا درخواست دهید. درخواست شما همچنین بر اساس سن، تحصیلات، تجربه کاری، مهارت‌های زبان انگلیسی و/یا فرانسوی، سازگاری (اینکه چقدر احتمال دارد در آنجا ساکن شوید)، اثبات بودجه، داشتن یک پیشنهاد شغلی معتبر و موارد دیگر در یک مقیاس 100 نمره ای ارزیابی می‌شود. نمره قبولی فعلی 67 امتیاز است و ما اینجا هستیم تا در هر مرحله به شما کمک کنیم.

Pax Law متخصص در تضمین تاییدیه های مهاجرت، با سابقه ای برجسته است. ما می‌توانیم با یک استراتژی حقوقی قوی، روال اداری دقیق و توجه به جزئیات و سال‌ها تجربه در ارتباط با مقامات مهاجرت و ادارات دولتی به شما در درخواست اکسپرس اینتری کانادا کمک کنیم.

تیم مجرب ما متشکل از وکلای مهاجرت اطمینان حاصل می کند که ثبت نام و درخواست شما در اولین بار به درستی ارسال شده است و در وقت و هزینه شما صرفه جویی می کند و خطر رد شدن شما را کاهش می دهد.

برای تعیین وقت مشاوره همین امروز با ما تماس بگیرید!

برنامه کارگران ماهر فدرال (FSWP) یکی از سه برنامه فدرال است که با اکسپرس اینتری برای کارگران ماهر مدیریت می شود. این برنامه برای کارگران ماهر با تجربه کاری خارجی است که می خواهند به طور دائم به کانادا مهاجرت کنند.

حداقل شرایط لازم برای این برنامه شامل موارد زیر است:

• سابقه کاری مستلزم مهارت – متقاضی باید در حین انجام وظایف تعیین شده در یکی از گروه های شغلی طبقه بندی ملی مشاغل (NOC) کار کرده و تجربه لازم را کسب کرده است.

• توانایی زبان – متقاضی در حین تکمیل پروفایل اکسپرس انتری باید نشان دهد که چگونه شرایط زبان فرانسوی یا انگلیسی را برای ارسال درخواست خود برای اقامت دائم برآورده می کند.

• تحصیلات – متقاضی باید مدارک تحصیلی تکمیل شده خارجی یا مدرک معادل ارزیابی شده ( معادل یا مدرک تحصیلی کانادایی (ECA) را از یک مؤسسه تعیین شده تایید شده توسط پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) که نهاد دولتی مهاجرتی ناظر بر فرایند است را ارائه کند.

برای واجد شرایط بودن در این برنامه فدرال باید تمام حداقل شرایط را داشته باشید.

اگر تمام حداقل شرایط را برآورده کنید، درخواست شما بر اساس موارد زیر ارزیابی می شود:

  • سن
  • تحصیلات
  • تجربه کاری
  • اینکه آیا یک پیشنهاد کاری معتبر دارید
  • مهارت های زبان انگلیسی و/یا فرانسوی
  • سازگاری (چقدر احتمال دارد در اینجا ساکن شوید)

این عوامل بخشی از یک مقیاس 100 نمره ای هستند که برای ارزیابی واجد شرایط بودن برای FSWP استفاده می شود. کسب امتیاز توسط شما بستگی به عملکرد شما در هر یک از 6 عامل دارد. برای متقاضیانی که بالاترین امتیاز را درقرعه کشی اکسپرس انتری داشته باشند، یک دعوتنامه برای درخواست (ITA) برای اقامت دائم صادر می شود.

ورود به قرعه کشی اکسپرس اینتری تضمین ITA برای اقامت دائم نیست. حتی پس از دریافت ITA، متقاضی همچنان باید شرایط لازم پذیرش طبق قانون مهاجرت کانادا (قانون مهاجرت و حفاظت از پناهندگان) را داشته باشد.

مهاجرت یک فرآیند پیچیده است که نیازمند استراتژی قانونی قوی، روال اداری دقیق و توجه کامل به جزئیات و تجربه در برخورد با مقامات مهاجرتی و ادارات دولتی برای کاهش خطر اتلاف وقت، پول یا رد شدن دائم است.

وکلای مهاجرت در Pax Law Corporation خود را وقف پرونده مهاجرتی شما می کنند و وکالت قانونی متناسب با شرایط شخصی شما را ارائه می دهند.

یک وقت مشاوره شخصی برای صحبت با یک وکیل مهاجرت به صورت حضوری، تلفنی یا از طریق ویدئو کنفرانس رزرو کنید.

سوالات متداول

آیا یک وکیل می تواند به من برای مهاجرت به کانادا کمک کند؟

بله، وکلای شاغل در مورد قوانین مهاجرت و پناهندگی آگاهی بیشتری دارند. علاوه بر این، آنها اجازه دارند برای کمک به پرونده های پیچیده تر به دادگاه درخواست ارائه دهند.

آیا یک وکیل می تواند برای اکسپرس اینتری در کانادا درخواست دهد؟

بله آنها میتوانند.

آیا استخدام وکیل مهاجرت ارزشش را دارد؟

استخدام وکیل مهاجرت کاملاً ارزشش را دارد. در کانادا، مشاوران مهاجرت قانونی کانادا (RCIC) همچنین می توانند برای ارائه خدمات مهاجرت و پناهندگی هزینه دریافت کنند. با این حال، تعامل آنها در مرحله درخواست به پایان می رسد و در صورت وجود هرگونه پیچیدگی در درخواست، نمی توانند روندهای مورد نیاز را از طریق سیستم دادگاه ادامه دهند.

آیا یک وکیل مهاجرتی می تواند به روند کار در کانادا سرعت ببخشد؟

بله، استفاده از وکیل مهاجرت معمولا باعث تسریع روند کار می شود زیرا آنها تجربه ای در این زمینه دارند و درخواست های مشابه زیادی را انجام داده اند.

هزینه مشاوران مهاجرت کانادا چقدر است؟

بسته به موضوع، یک مشاور مهاجرتی کانادایی ممکن است نرخ متوسط ساعتی بین 300 تا 500 دلار را دریافت کند یا هزینه ثابتی را دریافت کند.

به عنوان مثال، ما برای درخواست ویزای توریستی 3000 دلار دریافت می کنیم و برای درخواست های پیچیده مهاجرت هزینه ساعتی دریافت می کنیم.

آیا می توانم شخصی را استخدام کنم که به من در مهاجرت به کانادا کمک کند؟

بله، میتوانید.

Call Us Now
WhatsApp